Antonín Waldhauser - Vesnická stavení

Akvarel, 12x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1835 - 1913

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
74449. Vesnická stavení
Dražba ukončena:31.03.2022 21:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč