Antoš Frolka - Děda z Tasova

Pastel, 42x28 cm. Signováno vpravo dole A. Frolka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené. Vzadu 2 výstavní štítky.

o autorovi: 1877-1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

19539. Děda z Tasova
Dražba ukončena:25.04.2018 18:25:38
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 800 Kč