Antoš Frolka

25437. Dožinky

popis: Kresba, 55x75 cm. Signováno vlevo dole A. Frolka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malíř venkovských výjevů. Nejprve ho učil jeho přítel Joža Úprka, v roce 1906 byl přijat na akademii v Mnichově, tu však brzy opustil. Dílo: především figurální kompozice z moravského venkova, folklórní tématika

dražba ukončena: 29.11.2018 23:09:26

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč