Antoš Frolka - Horník

Kombinovaná technika, 47x32 cm. Signováno vpravo dole A.Frolka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877-1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

42465. Horník
Dražba ukončena:26.03.2020 20:07:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč