Antoš Frolka

54621. Kovář

popis: Kombinovaná technika, 35x55 cm. Signováno vpravo dole A. Frolka. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Malba mírně poškozena. Pasparta mírně pošpiněna.

o autorovi: Malíř venkovských výjevů. Nejprve ho učil jeho přítel Joža Úprka, v roce 1906 byl přijat na akademii v Mnichově, tu však brzy opustil. Dílo: především figurální kompozice z moravského venkova, folklórní tématika.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 600 Kč