Antoš Frolka - Kovář

Kombinovaná technika, 35x55 cm. Signováno vpravo dole A. Frolka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Malba mírně poškozena. Pasparta mírně pošpiněna.

o autorovi: 1877-1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

54621. Kovář
Dražba ukončena:27.01.2021 19:28:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč