Antoš Frolka - Muž v kroji

Kresba, 47x30 cm, signováno vlevo dole A. Frolka, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i papír poškozeny.

o autorovi: 1877-1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

8336. Muž v kroji
Dražba ukončena:23.02.2017 20:38:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč