Antoš Frolka

45475. Senoseč

popis: Kombinovaná technika, 18x28 cm. Signováno vlevo dole A. Frolka. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malíř venkovských výjevů. Nejprve ho učil jeho přítel Joža Úprka, v roce 1906 byl přijat na akademii v Mnichově, tu však brzy opustil. Dílo: především figurální kompozice z moravského venkova, folklórní tématika.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

dražba ukončena: 28.05.2020 22:02:35

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč