Antoš Frolka - Senoseč

Kombinovaná technika, 18x28 cm. Signováno vlevo dole A. Frolka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877-1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

45475. Senoseč
Dražba ukončena:28.05.2020 22:02:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč