Antoš Frolka - V tanci

Pastel, 60x36 cm, signováno vlevo dole A. Frolka, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877-1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

16923. V tanci
Dražba ukončena:01.03.2018 21:23:58
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč