Arkadi Solovjev - Krajina u rybníka

Olej na plátně, 65x80 cm. Signováno vpravo dole A. Solovjev. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

49393. Krajina u rybníka
Dražba ukončena:01.10.2020 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč