Arkadi Solovjev

61630. Lesní říše

popis: Olej na plátně, 47x67 cm. Signováno vlevo dole A. Solovjev. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč