Arkadi Solovjev - Lesní říše

Olej na plátně, 47x67 cm. Signováno vlevo dole A. Solovjev. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

61630. Lesní říše
Dražba ukončena:27.06.2021 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč