Arkadi Solovjev

306386. Podzim u rybníka

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole A. Solovjev. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1902 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

dražba ukončena: 18.10.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč