Arkadi Solovjev - Podzim u rybníka

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole A. Solovjev. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1902 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

306386. Podzim u rybníka
Dražba ukončena:18.10.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč