Arkadi Solovjev - Rybník

Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vlevo dole Solovjev, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1902 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

15720. Rybník
Dražba ukončena:25.01.2018 20:17:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč