Arkadi Solovjev - U rybníka

Olej na plátně. 65x80 cm. Signováno vlevo dole A. Solovjev. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

39919. U rybníka
Dražba ukončena:29.01.2020 21:53:22
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč