Arkadi Solovjev - Zimní nálada

Kombinovaná technika, 47x70 cm. Signováno vlevo dole A. Solovjev. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1902 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

45356. Zimní nálada
Dražba ukončena:28.05.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč