Arnošt Folprecht - Na Pohořelci v zimě

Olej na kartonu, 28x65 cm.77 Signováno vpravo dole Folprecht. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 – 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

113996. Na Pohořelci v zimě
Dražba ukončena:07.04.2024 21:00:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč