Arnošt Folprecht

12232. Nábřezí v Holešovicích

popis: Olej na kartonu, 37x41 cm, signováno vpravo dole Folprecht, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:24:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč