Arnošt Folprecht

12232. Nábřezí v Holešovicích

popis: Olej na kartonu, 37x41 cm, signováno vpravo dole Folprecht, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:35:33

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 16 000 Kč