Arnošt Folprecht - Podvečer ve městě

Akvarel, 53x38 cm. Signováno vpravo dole Folprecht. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 – 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

28187. Podvečer ve městě
Dražba ukončena:13.03.2019 18:55:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 23.01.2019 10:07:01 55
700 Kč 19.01.2019 21:32:35 318