Arnošt Folprecht - U ohrady

Olej na kartonu, 47x65 cm. Signováno vpravo dole Folprecht. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu autorský štítek, razítko, přípis.

o autorovi: 1902 – 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

38033. U ohrady
Dražba ukončena:27.11.2019 22:11:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč