Arnošt Folprecht - Ungelt v zimě

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Folprecht, rám.

o autorovi: 1902 – 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

17412. Ungelt v zimě
Dražba ukončena:29.03.2018 18:47:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč