Arnošt Hofbauer - Dáma s kaméliemi

Olej na plátně, 66x44 cm, signováno vlevo dole A. Hofbauer, rám.

Pozn.: Dílo pochází z rodiny autora. Vystaveno na posmrtné výstavě v Mánesu 1944.

4733. Dáma s kaméliemi
Dražba ukončena:25.05.2016 22:31:19
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:32 000 Kč