Arnošt Paderlík - Zátiší s melounem a makovicí

Olej na kartonu, 29x66 cm, signováno vpravo dole Paderlík, rám.

1919, Nučice - 1999, Březová
Absolvent UMPRUM v Praze (1937-1943; prof. Kysela). Z válečných figurálních námětu postupně přešel k malbě zátiší. Tvořil především olejomalby.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

6259. Zátiší s melounem a makovicí
Dražba ukončena:27.10.2016 21:36:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč