Arnošt Paderlík

12134. Dívčí akt

popis: Kombinovaná technika, 24x10 cm, signováno vlevo nahoře A. Paderlík 44, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:16:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč