Arnošt Paderlík - Polibek

Kresba, 31x36 cm. Signováno vlevo dole Paderlík. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír mírně poškozen.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1919 - 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

83145. Polibek
Dražba ukončena:14.09.2022 21:39:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč