Arnošt Paderlík - Pstruh

Olej na sololitu, 43x50 cm. Signováno vlevo dole Paderlík. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1919 - 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

vydraženo top posouzeno znalcem
71503. Pstruh
Dražba ukončena:26.01.2022 20:19:33
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:39 000 Kč