Arnošt Paderlík - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 46x64 cm. Signováno vlevo nahoře Paderlík. Datováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1919 - 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
87713. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:14.12.2022 21:59:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:43 000 Kč