Arnošt Paderlík - Zátiší se džbánkem

Kresba, 33x45 cm. Signováno vpravo dole Paderlík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1919 - 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
87854. Zátiší se džbánkem
Dražba ukončena:15.12.2022 21:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč