Arsenij Petrovič Sosnovskij - Mraky a moře

Olej na plátně, 47x67 cm, signováno vlevo dole Sosnovskij, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 – 1967
Ruský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 290 000 Kč

12663. Mraky a moře
Dražba ukončena:21.09.2017 21:06:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč