Arsenij Petrovič Sosnovskij - Na mořském břehu

Olej na plátně, 45x64 cm. Signováno vlevo dole Sosnovskij. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1895 – 1967
Ruský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 290 000 Kč

32241. Na mořském břehu
Dražba ukončena:29.05.2019 18:16:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč