Arsenij Petrovič Sosnovskij - Rozbouřené moře

Olej n plátně, 50x62 cm. Signováno vpravo dole A. Sosnovsky. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 – 1967
Ruský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 290 000 Kč

35273. Rozbouřené moře
Dražba ukončena:26.09.2019 19:24:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč