Arthur Ernst Becher - Soubor 2 prací: Vojenské motivy

Akvarely, 10x14 cm. Signovány E. Becker. Rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy poškozeny.

o autorovi: 1877, Německo -1960, USA

49238. Soubor 2 prací: Vojenské motivy
Dražba ukončena:30.09.2020 21:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč