Akryl na plátně, 50x40 cm. Signováno dole uprostřed Ash Petr. Nerámováno.
Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1961 Architekt, designér Ashot Petrosyan, původem z Arménie, nyní žije a pracuje v Praze.