Ash Petr - Malé horské městečko

Akryl na plátně, 50x40 cm. Signováno dole uprostřed Ash Petr. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1961

certifikát
154262. Malé horské městečko
Zbývá:27 dnů, 13 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:20:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč