Ash Petr - Slunečný srpen

Nejdelší strana: 50 cm

Akryl na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Ash Petr. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo od autora.

o autorovi: 1961

104139. Slunečný srpen
Dražba ukončena:26.10.2023 21:08:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 26.10.2023 21:02:04 11756