Atanas Tasev

54638. Dostihy v Ascote

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 45x64 cm. Signováno vpravo dole A. Tasev. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba v místě mírně poškozena.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 9 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:38:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 13 000 Kč