Atanas Tasev - Odpočinek u Vltavy

Olej na kartonu, 31x27 cm. Signováno vlevo dole A.Tasev. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897 – 1991
Český malíř bulharského původu, narodil se v Praze. Studoval u prof. Hynaise na AVU. Figuralista, žánrový malíř, krajinář.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč.

76217. Odpočinek u Vltavy
Dražba ukončena:17.04.2022 20:12:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč