Atelier Langhans - Antonín Chittussi

Kabinetní fotografie, 9x6 cm. Značeno Ateliér Langhans, vzadu přípis s datací 1885. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Atelier Langhans
46916. Antonín Chittussi
Dražba ukončena:15.07.2020 19:57:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč