August Terš - Děvče u cesty

Olej na plátně, 61x46 cm, signováno vpravo dole A. Terš, nerámováno.

1870, Praha
Žák pražské akademie (1885-1891; prof. Lhota, Pirner, Hynais a Brožík). Zabýval se krajinomalbou i figurální tvorbou. Vystavoval především na našem území.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

3842. Děvče u cesty
Dražba ukončena:28.01.2016 21:05:22
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč