August Terš - Vesnička za řekou

Olej na plátně, 57x46 cm. Signováno vlevo dole A. Terš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1870 – 1928
Malíř. Studoval na AVU u profesorů Lhoty, Pirnera, Hynaise a Brožíka. Žil v Praze a působil jako pedagog kreslení. Jeho uměleckými tématy byly krajina a figurální scény. Vystavoval s Uměleckou besedou.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 500 Kč.

78505. Vesnička za řekou
Dražba ukončena:29.05.2022 20:05:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč