August Terš - Zahrada

Olej na kartonu, 25x31 cm. Signováno vpravo dole Terš. Nerámováno.

Pozn.:  Malba v krajích poškozena.

o autorovi: 1870 – 1928
Malíř. Studoval na AVU u profesorů Lhoty, Pirnera, Hynaise a Brožíka. Žil v Praze a působil jako pedagog kreslení. Jeho uměleckými tématy byly krajina a figurální scény. Vystavoval s Uměleckou besedou.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 500 Kč.

89378. Zahrada
Dražba ukončena:05.02.2023 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.01.2023 22:42:29 11458