Auguste Renoir - Baigneuse debout

Litografie, 27x20 cm, monogramováno dole uprostřed v tisku AR, rám, pasparta, zaskleno. 60. léta 20. stol.

o autorovi: 1841 – 1919
Francouzský impresionistický malíř.

61182. Baigneuse debout
Dražba ukončena:14.07.2021 19:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.07.2021 19:06:28 7808
500 Kč 14.07.2021 10:38:09 849