Auguste Renoir - Dívka

Litografie, 17x12 cm. Signováno vlevo dole v tisku Renoir. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1841 – 1919
Francouzský impresionistický malíř.

21717. Dívka
Dražba ukončena:19.09.2018 18:44:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč