Litografie, 26,5x22,5 cm. Signováno vpravo dole v tisku Renoir. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Vytiskl Fernand Mourlot, Paříž 1951.
o autorovi: 1841 – 1919 Francouzský impresionistický malíř.