Auguste Renoir - Enfants jouant á la balle

Litografie, 26,5x22,5 cm. Signováno vpravo dole v tisku Renoir. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vytiskl Fernand Mourlot, Paříž 1951.

o autorovi: 1841 – 1919
Francouzský impresionistický malíř.

81963. Enfants jouant á la balle
Dražba ukončena:17.08.2022 21:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč