Auguste Renoir - Le chapeau épinglé

Litografie, 27x21 cm, signováno vpravo dole v tisku Renoir, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Položka neobsahuje certifikát k dílu.

o autorovi: 1841 – 1919
Francouzský impresionistický malíř.

20123. Le chapeau épinglé
Dražba ukončena:30.05.2018 18:01:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:15 000 Kč