Auguste Renoir - Le chapeau épinglé

Litografie, 27x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Renoir. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1841 – 1919
Francouzský impresionistický malíř.

39175. Le chapeau épinglé
Dražba ukončena:15.01.2020 19:46:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč