Auguste Renoir

39175. Le chapeau épinglé

popis: Litografie, 27x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Renoir. Rám, pasparta, sklo.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:46:50

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 2 900 Kč