Auguste Renoir - Le chapeau épinglé

Litografie, 28x22 cm, signováno vpravo dole v tisku Renoir. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1841 – 1919
Francouzský impresionistický malíř.

42284. Le chapeau épinglé
Dražba ukončena:25.03.2020 21:11:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč