Auguste Renoir - L'Enfant au biscuit

Litografie, 25x21 cm. Signováno vlevo dole v tisku Renoir. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát.

o autorovi: 1841 – 1919
Francouzský impresionistický malíř.

21572. L'Enfant au biscuit
Dražba ukončena:28.06.2018 21:20:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:12 000 Kč