Auguste Renoir - Portrait de Auguste Renoir

Litografie, 26x20 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Renoir. Vlevo nahoře v tisku uvedena datace 1910. Volný list.

o autorovi: 1841 – 1919
Francouzský impresionistický malíř.

42924. Portrait de Auguste Renoir
Dražba ukončena:15.04.2020 20:12:20
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč