Auguste Renoir - Portrait de Auguste Renoir par lui-meme

Barevná litografie, 26x19 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Renoir. Volný list.

o autorovi: 1841 – 1919
Francouzský impresionistický malíř.

48074. Portrait de Auguste Renoir par lui-meme
Dražba ukončena:17.09.2020 19:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo