Auguste Rodin - Myslitel

Patinovaný bronz na mramorovém podstavci, výška s podstavcem 20 cm. Signováno Rodin.

Pozn.: Pozdější odlitek. Zmenšená muzeální verze francouzské provenience.

o autorovi: 1840 - 1917
Francouzský sochař (celým jménem François-Auguste-René Rodin).

vydraženo top
79064. Myslitel
Dražba ukončena:30.06.2022 20:53:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč