Augustin Mervart - Krajina

Olej na kartonu, 22x31 cm. Signováno vpravo dole Aug. Mervart 13. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
101400. Krajina
Dražba ukončena:27.09.2023 21:37:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč