Augustin Mervart - Osamělý strom

Akvarel, 13x9 cm. Signováno vpravo dole Aug. Mervart. Rám, sklo.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

24911. Osamělý strom
Dražba ukončena:28.11.2018 18:34:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč